Сергій Сухомлин: «Карантин не відміняє початок опалювального сезону»

Рахунки Житомиртеплокомуненерго арештовані вже кілька тижнів. У Житомирі не можуть провести повірку лічильників, щоб запустити котельні, розрахуватися з підрядниками. Пропри все, міський голова Сергій Сухомлин запевнив, що опалювальний сезон розпочнуть вчасно, та передав «привіт» центральній владі.

Новини

«Ми опалювальний сезон запустимо, незалежно від того, будуть у нас заблоковані рахунки чи ні. Міністр розвитку територій пообіцяв розібратися з ситуацією. Поки реагування немає. Асоціація міст України написала звернення на прем’єра по ситуації, яка склалася. Нам сказали, що в минулий четвер проведуть засідання з цього питання, але в середу відмінили. Бо в Кабміні карантин. Але карантин не відміняє початок опалювального сезону», – вважає житомирський міський голова.

Сергій Сухомлин також зауважив, що попри це, Верховна Рада знаходить час приймати закон про ігровий бізнес.

«ВР приймає наступний закон, який дозволяє хостели переводити в категорії готелі. Я думаю, це все робиться для того, щоб потім у цих приміщеннях можна було легко відкривати зали ігрових автоматів. На все це час є. А на те, щоб розібратися у ситуації, зняти арешти і надати можливість містам підготуватися до опалювального сезону – часу немає»