«Пропозиція» Сергія Сухомлина йде на вибори потужною командою професіоналів

Сергій Сухомлин йде на вибори міського голови від партії «Пропозиція. Відповідне рішення одноголосно підтримали під час обласної конференції політичної партії, яка відбулася 18 вересня.

Новини

Разом з «Пропозицією» на вибори також йдуть голови ОТГ, чинні депутати різних рівнів, представники органів місцевого самоврядування, лікарі, освітяни, активісти, волонтери та військові.

«Люди втомилися від пустих балачок. Їм потрібні лідери, які мають свої історії успіху, історію поразок, але вони йдуть вперед і відповідають за свої вчинки. Це головне. Тому у нас буде що сказати людям. І я впевнений, що на цих місцевих виборах партію «Пропозиція» в Житомирській області очікує успіх», – заявив Сергій Сухомлин.

За словами Сергія Сухомлина, місцева влада має займатися проєктами розвитку. Тому до влади мають прийти люди, які вже продемонстрували свою спроможність працювати.

Усі ці люди готові брати на себе відповідальність та робити реальні справи. Вони вже показали, що є лідерами та фахівцями у своїй справі, тож замість порожніх обіцянок, вони роблять роботу, яка є життєво необхідною усім містам та громадам.